KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12066624
nr 1206 6624
Ove Dahlström, Grön, signerad. Olja på duk, 23x38
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 september 2018
kl 18:14:14
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)